Digital marketing
Курс
Online
Всі
Всі
Всі

Digital marketing для бізнесу

September 2, 2023

За 3 місяці ви з нуля навчитеся вибудовувати digital-стратегію просування бізнесу в інтернеті, зрозумієте, які KPI встановлюються для кожного інструменту просування, навчитеся аналізувати дані та робити правильні висновки. Крім того, на курсі на вас чекають технічні консультації від лекторів, на яких ви зможете самостійно навчитися налаштовувати контекстну рекламу, збирати чіпляючий mail для своїх клієнтів та ще багато корисного.

Коли:
12 жовтня - 21 грудня

18:30 - 20:30

Формат:

Онлайн-курс

Ціна:

13200 ₴

Розстрочка:

до 4-х платежів по 4400 грн

Хочу на курс

Ринку праці необхідні фахівці з Digital маркетингу

1 000+
вакансій відкрито по всій Україні
22 500 грн
середня зарплата фахівця

Програма навчання

Заняття проходять у вечірній час, у вівторок та четвер, з 18:30 до 20:30. Проходження курсу можна поєднувати з роботою, а пропущені заняття подивитися в записі в особистому кабінеті.

1. Огляд ринку digital-маркетингу
2. Аналіз ринку та конкурентів
3. Канали залучення
4. SEO
5. Контекстна реклама
6. Медійна реклама
7. Таргетована реклама в соцмережах
8. SMM
9. Retention маркетинг
10. Сайт, UX\UI
11. Mobile
12. Аналітика
13. Розвиток та планування Digital-стратегії
14. Звітність по каналам
15. Агентство Vs Інхаус
16. Захист проектів

Отримати програму курсу на e-mail

Дякую! Ваше звернення отримано!
Ой! щось пішло не так.

Твій новий інструментарій

AppsFlyer

CM360

Esputnik

Firebase

Google Search Console

Google Merchant Center

Google Analytics

Google Ads

Наші викладачі

Євген Усолкін
Web-analyst Promodo

Вже понад 5 років займається аналітикою. Працював з такими відомими проєктами, як: Moyo, Stylys, MauDau, Fishka, Eldorado, Intertop та багато інших

Подивитися на стиль викладання
Вікторія Ващенко
Team Lead Customer Success Department Promodo

Загальний досвід у маркетингу понад 7 років. Досвід роботи з ТОП e-commerce проектами в Україні та інших країнах: monobank, OLX, Rozetka, Foxtrot, Silpo, Helen Marlen, Dnipro-m, Meest, 999.md.

Подивитися на стиль викладання
Катерина Іващенко
Influencer Marketing Manager

Influencer marketing manager. Загальний досвід роботи у сфері маркетингу 4 роки. Працювала з такими проєктами: Rozetka, Tefal, Kinder, Unicef, Lenovo, Krups, Krauff, Guma.ua, ZEN, Rowenta, Foxtrot, WOG.

Подивитися на стиль викладання
Валерія Лавська
CMO Promodo

Більше 5 років працює CMO в Promodo, 7 років досвіду в маркетингу. У Promodo працює у внутрішній команді маркетингу. Серед інших проектів — Ukrainian Fashion Education Group, Promodo Hub.

Подивитися на стиль викладання
Олександр Зубарев
Copywriter

Копірайтер вже 11 років, у сфері SMM 6 років. У різний час працював над проектами Rozetka, OLX, monobank, Infoshina, Stylus тa інші

Подивитися на стиль викладання
Олександр Колб
CEO Promodo

Автор та ведучий ютуб-каналу про IT-підприємництво «Велика риба», співзасновник Харківського IT-cluster.

Подивитися на стиль викладання
Анна Іванова
Customer Success Department Promodo

Понад 5 років працює в інтернет-маркетингу, останні 2 роки - у відділі Customer Success Department.

Подивитися на стиль викладання
Юлія Яценко
Head of Strategy Promodo

У минулому Senior PM по роботі з VIP-клієнтами. Бере участь у розробці digital-стратегій для: Фокстроту, Vodafone, Infoshina та інших TOP e-Commerce проєктів.

Подивитися на стиль викладання
Антон Чеботаренко
UX\UI Designer Promodo

Апологет data-driven design при розробці сайтів, мобільних додатків, десктопних додатків та CRM-систем

Подивитися на стиль викладання
Світлана Фурса
Head of Retention Marketing Promodo

У email-маркетингу з 2016 року. Справжній джедай та керівник відділу retention-маркетингу «Promodo». Працювала з найбільшими українськими eCommerce-проєктами: Stylus, Comfy, Infoshina, Concert, MAUDAU.

Подивитися на стиль викладання
Аліна Велічко
Influence Marketing Manager Promodo

Працювала з: Rozetka, IQOS, PepsiCo.

Подивитися на стиль викладання
Віталій Алєксандров
Team Lead Media Promodo

Вірю і знаю, що медійну рекламу потрібно «оцифровувати», а методи оцінки за показами та охопленнями залишилися у минулому.

Подивитися на стиль викладання
Павло Капелюшний
Head of Customer Succes Department Promodo

Працюю в інтернет-маркетингу з 2015 року. Великий досвід роботи з нішами електроніки, побутової техніки, автотоварів. Керую командою розвитку поточних клієнтів компанії «Promodo».

Подивитися на стиль викладання
Ярослав Стеценко
Retention Marketing Manager Promodo

Працював з Shiny-diski, Bukovel та Extremstyle.

Подивитися на стиль викладання
Олександр Уткін
Team Lead SEO Promodo

У цій сфері понад 5 років, має досвід роботи з такими брендами: Allo, Maudau, ARS.ua, Tabletki.ua, Stylus, rabota.ua, ibis

Подивитися на стиль викладання
Андрій Круговий
Mobile-specialist Promodo

У цій сфері вже 3 роки, працював з такими брендами як: Monobank, Sportbank, Easypay, Pokupon, Fishka, Supermama, Plantin (Genesis), Таблиця Калорійності.

Подивитися на стиль викладання
Анна Базиленко
Team Lead Customer Success Department Promodo

Більше 9 років досвіду. Працювала з такими брендами: Eldorado, Moyo, bi.ua, Luxoptica, Pokupon, Sportbank, LCWaikiki, Decathlon, Bomond та інші.

Подивитися на стиль викладання

Як проходить навчання

Теоретичнi знання
Дивитися записи відео, спілкуєтеся з викладачем, отримуєте матеріал презентацій
Практичні навички
Закріплюєте знання виконуючи домашні завдання, отримуєте зворотний зв'язок від викладача
Захист проекту
Проходите фінальну атестацію в кінці курсу, щоб показати чому ви навчилися та отримуєте сертифікат Promodo Academy
Кар'єрна консультація
Отримуєте консультацію як правильно скласти резюме та оформити профіль LinkedIn, щоб отримати бажану роботу

Сучасні класи
для комфортного навчання

Наші світлі класи обладнані всім необхідним для занять, від фліпчарту до проектора, тому вони з легкістю надихають на навчання

Сертифiкат
як знак якостi

По закінченню курсу та фінальної атестації ви отримаєте сертифікат, який підтверджує ваш високий рівень знань

Відгуки студентів

Христина Гриб

Курс "Просування мобільних додатків" повністю покриває напрямки просування в органіці та з допомогою ua трафіку. А також показує кореляцію та вплив одного на інший. Для паблішера мобільних додатків все важче стає залишатися в топі у своїй ніші, тому ми постійно стежимо за новими інструментами, ресурсами, кейсами аби забезпечити своїм юзерам найякісніший продукт. Лектори курсу не тільки дають базу для початківця, а й також правильно ставлять акценти на найдієвіших інструментах для досвідчених спеціалістів. Найякіснішим для мене було те, що відбувалася жива дискусія з лекторами, адже саме у прямих запитаннях та розборі кейсів я розібралася з великою кількістю інформації та визначилася з пріоритетами у просуванні як MVP так і продукту з мільйонними користувачами.

Андрій Прищепа

Якщо брати цей курс саме для початківця, який починає свій шлях у digital marketing, то це топовий курс для старту. Курс зможе допомогти у побудові базисів, як створювати рекламні кабінети, на яку аудиторію таргетуватись і як правильно все налаштовувати.

Дуже круті спікери-практики з Promodo! Курс не тільки теоретичний, а і практичний, з запуском креативів.

Аліна Гаврілова

Працюю ppc спеціалістом та здебільшого спеціалізуюсь у Google рекламі. Вирішила розібратись ще у таргетингу. Курс сподобався, дуже змістовний, з першої лекції ніякої «води», тільки необхідна інформація для роботи. Найголовніше те, що курс побудовано на отримання не тільки теоретичних знань, а і практичних. Кожному студентові дають реальний проект для налаштування рекламних кампаній та бюджет для запуску. Наприкінці курсу можно презентувати свій проект з результатами та отримати професійний фідбек. Всім, хто хоче структуровано і зрозуміло засвоїти основні принципи роботи з таргетом, раджу цей курс!

Євгенія Повар

Цікавий курс навіть для тих, хто вже має досвід з налаштування таргету (як я), тому що самостійно все опанувати нереально. Свої знання та навички я покращила однозначно. Мені було цікаво і пізнавально, щось знала і вміла, щось дізналась нове) Тому час і гроші витрачені точно недарма)

Наталія Кірік

«Digital marketing для керівників та власників бізнесу» від Promodo Academy - highly recommended. Чим цей курс якісно відрізняється від інших подібних, про маркетинг для підприємців саме для копірайтерів, — то це домашніми завданнями. Вони є, їх ретельно перевіряють, вони дають уявлення і про аналітику, і про SMM, і про PPC. Але вони не надскладні для виконавців. Філолог-автор не злякається їх і зрозуміє, що таке аналітика, SEO, SMM тощо.

Наталія Некрасова

Обставини склались так, що зміна сфери діяльності потребувала опанування новими знаннями та вмінніями, тому почала пошук навчання у сфері digital marketng. Вивчила пропозиції, що запропонував гугл, відмітила для себе курс за цим напрямком у Promodo, сподобалась структура курсу. Вирішальною стала рекомендація подруги, яка вже проходила навчання за іншим напрямком та була дуже задаволена результатом) Тож, що стосується навчання, щиро дякую всім викладачам, які, безумовно, є професіоналами - практиками, за щедре, цікаве та структурне викладання. Все дуже наглядно, на зрозумілій, навіть для новачка, мові, з актуальними, сучасними прикладами. Сподобалось те, що всі лекції викладались онлайн, в режимі сучасного часу, тобто абсолютно весь матеріал відповідає реаліям сучасного ринку, саме тим умовам, в яких ми знаходимось зараз, а не колись там записані уроки.

Вʼячеслав Дурихін

Пройшов курс Digital marketing для керівників та власників бізнесу #2 в академії Promodo. Курс дуже крутий. У мене свій бізнес e-commerce та offline, багато я робив власноруч. Не дивлячись на те, що я власник бізнесу, я пройшов курс SEO, SEO за тридцять днів і SEO Pro, я пройшов курс SMM і націлення, курс контекстної реклами та Digital marketing для керівників та власників бізнесу. Це все у кількох академіях. Останній курс мені дуже сподобався, мій бізнес та Digital злилися в одне ціле. Ось прямо всі лекції були супер, викладачі практики з великим досвідом. Отримав дуже корисну інформацію про нові для мене напрямки Digital. Особливо хотілося б відзначити Андрія Кругового, Віталія Александрова та Аліни Величко за те, що «купив» ті речі, які вважав, що мені не потрібні. А загалом, дуже корисний курс, як бізнес та Digital звести в одне ціле.

Настя

Я впевненно можу сказали, що вчилася у найкращих. До навчання в Promodo Academy у мене не було досвiду, я мала мiнiмальне розумiння, що таке контекст. Було багато запитань , з якими менi довелося зустрiтися, менi дуже допомогли. Завдяки курсу у мене сформувалася чітка стратегія роботи в рамках digital-маркетингу, колись були якісь розрізнені знання. Навчання на інтернет-маркетолога та вибір SEO як спеціалізація дали мені почуття впевненості в собі як у спеціалісті. У мене виникло розуміння, як можна вибудовувати свою роботу.

Часті питання

Чи можу я поєднувати навчання та роботу?

Так, звісно!
Наша програма та графік навчання розраховані на те, щоб ти зміг поєднувати навчання та роботу. Навчання проходить у вечірній час та дедлайни до здачі домашніх завдань - 7 днів.

This is some text inside of a div block.
Скільки часу потрібно виділяти для навчання?

Рекомендовано від 8 годин на тиждень, але все залежить від твого темпу навчання.

This is some text inside of a div block.
Як довго я матиму доступ до матеріалів курсу?

Доступи до усіх матеріалів та записів ти матимеш назавжди.

This is some text inside of a div block.
Які у вас є акції?

Якщо ти вже закінчив курс, то на наступний знижка 15%.

*на майстер-класи та інтенсиви знижка не поширюється.

This is some text inside of a div block.

Отримати консультацію або записатись на курс

Коли:
12 жовтня - 21 грудня

18:30 - 20:30

Вартість курсу:

13200 ₴

Оплата частинами:

до 4-х платежів по 4400 грн

Дякую! Ваше звернення отримано!
Ой! щось пішло не так.

Про курс